Zahájení sezóny

Coronavirová krize je téměř za námi, počasí se nám lepší každým dnem a my se těšíme na vaši návštěvu, ať už jdete kolem nebo se u nás ubytujete.

V rámci firemních akcích, svateb, oslav a jiných sešlostí připravujeme grilované pochoutky, obložené mísy a jiné dobroty. 

V případě, že k nám máte namířeno, tak se neváhejte ozvat a my pro vás a vaše přátele připravíme vše k vaší spokojenosti tak aby byl pobyt co nejpříjemnější.

Naši nabídku najdete na webu ,,Ceník – Pohoštění“ a v případě, že si nevyberete a máte jiné přání, určitě se domluvíme.

Rekonstrukce umýváren 99% hotovo

 
 
V komunikaci se spoustou z vás jsme se shodli na určitých problémech, které vyžadují změnu. Změnu, ke které jsme se vám zavázali.
Tady je jedna z nich. Problém nevyhovujících umýváren vyřešila naše templářská posádka propojením moderního a čistého prostředí, nezapomněla však na zachování přírodního rázu.

Otevření Templštýnského okénka pro všechny dobrodruhy a sportovce

Templštýnská krčma otevře své okénko již v pátek 17.4.2020 a to do neděle 19.4.2020 s nejrůznější nabídkou občerstvení. Pivečko čepované, limonády, párek v rohlíku k zakousnutí a pro velké hladovce bude připravena pizza nebo rozpékané bagety. Sledujte náš Facebook pro další informace o otevírací době okénka.

Co nás čeká v sezóně 2020?

Můžete se těšit na modernizaci areálu a rekonstrukci, zejména pak sociálního zařízení a ubytovacího sektoru. Dále připravujeme novou nabídku pro Templštýnskou hospůdku s výběrem grilovaných a uzených dobrot, dobrého piva i zmrzliny. 

Nezapomeňte sledovat náš web a facebook pro více informací .

Close Menu