Storno podmínky RS Pod Templštýnem

I. Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době dříve než do 30 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze nebo v písemné objednávce, činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušení objednávky akce (jídlo, nápoje, plná penze, polopenze…) v době dříve než do 30 dnů (včetně) před datem akce uvedeným v poukaze nebo v písemné objednávce, činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny akce.

II. Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze nebo v písemné objednávce činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušení objednávky akce (jídlo, nápoje, plná penze, polopenze…) v době od 14 do 30 dnů před datem nástupu uvedeným v poukaze nebo v písemné objednávce činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny akce.

III. Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu nebo zkrácení pobytu v době od 13 dnů před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze nebo v písemné objednávce do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% z celkové ceny pobytu.

 

Dojde-li ke zrušení objednávky akce (jídlo, nápoje, plná penze, polopenze…) v době od 13 dnů před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze nebo v písemné objednávce do dne začátku akce (včetně), činí stornovací poplatek částku ve výši 100% z celkové ceny akce.